Originální a neotřelý vlastní potisk na tričko

Vlastní potisk na tričko – to znamená buď se nechat inspirovat různými nápisy a náměty z Internetu, anebo přijít s nějakým vlastním nápadem. Ten může být ovšem velmi originální a zcela se vymykat běžným zvyklostem, které bohužel velmi často sklouznou k hrubostem a někdy až trapným výjevům, co se točí kolem jediného tématu – sexu, alkoholu, drahých aut a fotbalu.

Datlová palma

To byste nevěřili, jak nádherně vypadá fotka datlové palmy s modrou oblohou na bílém bavlněném podkladu, anebo snímek malé palmy v květináči pořízený v ateliéru s bílým nasvíceným pozadím. Ne náhodou se právě datlové palmy, rostoucí především na Kanárských ostrovech, rozšířily jako velmi dekorativní rostliny v letištních a nádražních halách již za socialismu a v té době si je mnozí lidé pořizovali i domů.

Dají se vypěstovat ze semínek nebo zakoupit přes e-shop, ale také je můžete mít obtisknuté na tričku. S digitálním tiskem docílíte potřebné kvality snímku a tričko nebo mikina se může stát vaším jedinečným kusem oděvu, který v šatníku pravděpodobně nikdo mít nebude. A navíc to není nevkusný kýč, ale naopak zajímavý námět, který rozhodně zaujme.

stromořadí s cestou

Stromořadí

Stromořadí patřila k vyhledávaným krajinným prvkům již v minulosti, zejména v období renesance a baroka bylo na našem území založeno několik desítek takových míst, z nichž některé se dochovaly dodnes. Je v nich ukryta spousta energie a zároveň působí velmi příznivě na zrakový vjem – opticky. Je to takový zajímavý trik – pokud se octnete na okraji dvou řad stromů, budete si připadat, že kráčíte pomyslnou nebeskou branou. Působí to příznivě na podvědomí a v podobě panoramatické fotografie na tričku to bude mít podobný efekt.

krajina nad Berounkou

Motiv silnic a cest

Cesta, nebo dokonce i asfaltová silnice, směřující zajímavou krajinou je vždy dokonalým magnetem na oči a podvědomě se snažíme do těchto míst proniknout a zjistit, kam ta cesta vlastně vede, a kudy. Když objevíte zajímavý snímek, co by se mohl obtisknout třeba na záda trička, vyzkoušejte to a budete překvapeni, jakou sílu takový potisk v sobě má.

2 roky ago