Usnadníme vám měsíční splácení

Mnoho lidí si sjedná několik drobných půjček v situaci, kdy rekonstruují nemovitost nebo zařizují první samostatné bydlení. Půjčka na vybavení domácnosti nebo na drobné opravy, dále na nezbytné spotřebiče a na odborné práce. Není problémem splácet několik menších částek do té doby, dokud nenastane mimořádná situace a nečekaný výpadek v příjmech rodiny. I jeden nebo dva měsíce, kdy pobíráte nižší mzdu vás mohou dostat do velkých potíží. Najednou se zpozdíte se splácením a narůstají nepříjemné penále a úroky z prodlení. V takové situaci vám může pomoci nebankovní hypotéka.

stisk rukou

Úvěr, který je možné použít i pro refinancování stávajících půjček. Sjednáte si novou půjčku ve výši doplatků stávajících úvěrů. Ty se ihned uhradí v plné výši a vy splácíte jen jednu částku. Jakou získáte výhodu? Proč je lepší platit jeden nový úvěr, než mnoho menších? Protože si můžete prodloužit dobu splácení a získat velmi nízkou měsíční splátku. Někteří klienti si dokonce volí maximální možnost splácení úvěru, což je třicet let. Při rozložení splátek na třicet let je měsíční zatížení rodinného rozpočtu minimální. Jakmile se vaše finanční situace změní, je možné zasílat mimořádné splátky nebo zcela uhradit stávající závazek. Ani v jednom případě vám nebudou účtovány žádné další poplatky!

venkovní kancelář

Nebankovní hypotéku získáte na velmi nízkou úrokovou sazbu. Ta se pohybuje okolo čtyř procent. Je však vždy stanovena individuálně s ohledem na konkrétní situaci každého klienta. Máte možnost získat dokonce i nižší výši úrokové sazby! Pokud jsou vaše příjmy nedostatečné, je možné o úvěr zažádat se spoludlužníkem. Pro ručení můžete použít jakoukoliv nemovitost v České republice a nemusíte být ani jejím vlastníkem. Rádi vám navrhneme konkrétní plán financování! Vyplňte kontaktní formulář co nejdříve a zjistíte obratem, jak by vypadala vaše půjčka.

6 roky ago