Pergoly pro vaši zahradu


Bydlíte v Trutnově nebo v jeho okolí a máte domek se zahrádkou, určitě by se vám líbila pergola pro letní posezení venku s přáteli, kde se ukryjete před sluncem nebo v nepříznivém počasí.
Pergoly od této firmy jsou ze dřeva ve vysoké kvalitě za příznivé ceny. Můžete si vybrat buďto z hotových pergol nebo s pomocí firmy vymyslet pergolu na míru, kdy vám pomůže přední prodejce pergol Trutnov, České Budějovice, Brno, Ostrava, Zlín, http://www.zas.cz/ Plzeň, Olomouc, Pardubice a Praha.
Předností této firmy je cena, mají jedny z nejlevnějších pergol v České republice ve vysoké kvalitě. Nejste však z Česka? Nevadí, vozí totiž výrobky po celé EU, převážně do Německa, Polska, Rakouska, ale také Francie.

zahradní pergola 1
V nabídce naleznete pergoly ke zdi domu, pergoly se střechou nebo podle rozměrů pergoly ve velikosti 3x3m, 4x3m nebo 4x4m. Pergoly ke zdi slouží převážně k zastřešení terasy či balkonu. Také si zde můžete vybrat nábytek do pergoly, a s pomocí vybrat ten správný, který bude pasovat velikostí, ale i vzhledem.
Pergola je vzhledově krásná a praktická pro vaši zahradu, kdy si užijete příjemné posezení na čerstvém vzduchu. Mají kvalitní a bytelnou konstrukci.
O všem je možné komunikovat a domluvit se, kam chcete pergolu umístit, z jakého materiálu by se vám líbila, a také je možné se domluvit na velikosti.

zahradní pergola 2

Ceny se pohybují od 18 800,- do 29 00,- nyní v povánočních slevách. Bez slevy jsou ceny od 20 000,- do 31 000,-. Což je za kvalitu a vzhled velmi přínosná cena.
Rozvoz pergol začíná podle počasí od února až března, pokud však máte zájem o pozdější dodání, je potřeba informaci zadat v poznámce k objednávkám. Firma vám může zaručit kvalitu, kdy dodržují všechny předepsané Evropské normy. Nabízí moderní konstrukce vyrobené z kvalitního dřeva. Také se po předchozí domluvě můžete přijet podívat na některé produkty.

3 roky ago