Odhoďte podprsenku


Dámský šatník obsahuje spoustu oblečení různého střihu a stylu. Snad každá žena má u sebe ve skříni běžná trička, která se dají nosit jak doma, tak i do práce. Takový šatník má většina žen, ale jsou i ženy, které se rády oblečou výstředně nebo elegantně. Existuje celá řada střihů oblečení, díky kterým může žena vypadat opravdu krásně. Jenže většinou jde o kousek, který má například korzet, hluboký výstřih, holá záda a nebo ramínka.

barevné podprsenky

Do dámského šatníku patří i podprsenka. Ta má za úkol nejen aby prsa nevylézala z oblečení ven, ale aby držela tvar a aby neprosvítaly bradavky skrze průhlednější látku. Problém je v tom že málokterá žena si umí vybrat správnou velikost podprsenky. Mnoho žen má menší ňadra a tak jsou přesvědčené, že když svoje menší prsa nacpou do malé podprsenky, že budou opticky větší. Jenže prsa jsou utiskovaná, a to může způsobit zdravotní problémy. Podobný problém nastává u zbytečně velké podprsenky, která prsa nedokáže udržet na místě. I přesto nenajdete téměř žádnou ženu, která by se odvažovala chodit ven bez podprsenky.

sexy žena

Bez podprsenek nechodí téměř žádná žena, a to ani v případě že má na sobě šaty, pod které se klasická podprsenka opravdu nosit nedá. V případě že má žena podprsenku tam kde se nenosí, jde o módní trapas. Přitom se takové situaci lze vyhnout snadno a jednoduše. Stačí si na prsa pořídit buď

  • Tejpy
  • Nálepky na bradavky
  • A nebo neviditelnou silikonu podprsenku

Pokud potřebujete prsa podržet na místě a udělat hezký dekolt, rozhodně zvolte tejpy na prsa. V případě že potřebujete mít prsa v podprsence, zvolte neviditelnou podprsenku a nebo pokud chcete jen skrýt bradavky před zvědavci, vyberte si nálepky na bradavky. Všechny tyto výrobky jsou určeny pro ženy, které se nestydí za to, že jsou ženami, a které se nenechají od ostatních ovlivňovat ve výběru oblečení.

1 rokem ago