Mobilní dřevostavba vás uchvátí

Zdá se vám soužití s vašimi rodiči už nepřijatelné? Rádi byste konečně začali bydlet ve vlastním, ale trápí vás otázka, kde na to vzít? Pořízení nového bydlení opravdu něco stojí. Cena se odvíjí od výběru. Spousta lidí jde raději do nájmu, protože si myslí, že na nový byt natož dům nemá. Ti, co alespoň trochu mají prozkoumaný trh s nabídkou bytů či domů, ale moc dobře ví, že nájem každého vyjde mnohem dráž než vlastní bydlení. Proč tedy lidé stále raději volí bydlení v pronajatém bytě či domě, když je to tak nevýhodné? Jistě je zde problém s prvotním financováním. Na pořizovací cenu totiž každý nemá. Je velká škoda, že se všichni, kdo shání vlastní bydlení, se ještě neseznámili s nabídkou mobilních domů, kvůli jejichž pořizovací ceně, by si nemuseli brát ani hypotéku. Jsou nízkonákladové a jediné, co je nutností k jejich stavbě, je mít vlastní pozemek.

malá maringotka

Bude se vám určitě líbit

Nejen mladí lidé, ale i lidé staršího věku uvítají takové bydlení, které jim nebude z kapsy tahat velké peníze. Ne, nemluvím tady o nějakém nájmu, ale o vlastním bydlení. Myslíte si, že je to nemožné? Komfortní bydlení opravdu pro každou věkovou skupinu a za příznivou cenu umožní jedině mobilní dřevostavba. Její pořizovací cena oproti klasickému domu je tak nízká z jednoho jediného důvodu. Tyto domy totiž nepotřebují základy. Specializovaná firma je doveze a umístí na místo, které si sami vyberete. Může to být na zahradě, u vody nebo na vašem oblíbeném místě, kam se rádi vracíte. Pro celoroční bydlení jsou zatepleny, takže můžete být s nástupem zimních měsíců bez obav.

dům v parku

Bydlete, kde chcete

Stačí si vybrat z několika typů mobilních domů a pak už se jen těšit na nové bydlení. Samozřejmě, že si určíte místo, kde chcete dům postavit. Pokud si z nabídky nevyberete, můžete si navrhnout svůj dům sami, my se přizpůsobíme.

6 roky ago