Když mužných sil ubývá

Je naprosto normální, že se zvyšujícím se věkem ‚roste i gravitace‘. Tedy přitažlivost zemská, jež stále častěji vítězí nad přitažlivostí ženskou. A to znamená vlastně jediné. Že takový chlap, který už si stále častěji plní manželské po ovinnosti spíše u dřezu se špinavým nádobím nebo u vysavače, než v loži lásky, postupně stále více nemůže to, co by možná i chtěl, nebo co by po něm dost možná chtěla jeho drahá polovička.
Jenže skutek nejednou utíká jako splašený zajíc a tak bývá leckdy po všem dřív, než dojde aspoň k něčemu.

kapsle

Mohlo by se zdát, že je to prostě osud. Zkrátka jsme se vyskotačili zamlada a teď už nezbývá než leda tak vzpomínat na to, jak bývaly za oněch časů krásně oschlé meze.
A osud to je. Ovšem ne nezvratný. Protože dnes už není třeba házet flintu do žita, když je to s uspokojováním se neuspokojivé. Už jsou známy i způsoby, jak to ještě napravit nebo jak alespoň zachránit to, co se ještě zachránit dá.

Dnes už totiž máme léčiva, která dokážou nejednou učiněné divy. Těžko bychom mezi námi našli někoho, kdo třeba ještě nikdy neslyšel o Viagře, ale je tu třeba i poněkud méně známý Tadacip, ‚blízký příbuzný‘ Cialisu, obsahující Tadalafil.
Tento přípravek stačí jednoduše pozřít v podobě tablety půl hodiny až hodinu před tím, než se má dotyčný muž stát učiněným alfasamcem, přičemž je lhostejno, dojde-li ke konzumaci před jídlem, během něj nebo po něm, zapít ho a účinek může vydržet až po dalších šestatřicet hodin. Přičemž se pochopitelně netřeba bát veřejné ostudy, pánové, protože sám tento přípravek bez sexuálního dráždění nezabírá a nehrozí tak, že by třeba náhle uprostřed volebního vystoupení na tribuně – vy víte co.

romantika

I po použití tohoto prostředku je partnerky zapotřebí. Ovšem zapotřebí je také alespoň špetka zdravého rozumu. Protože stejně jako každý lék nemusí mít ani Tadacip jenom a pouze pozitivní a požadované účinky. A proto by ho neměli užívat ti, kdo mají některý z vážných problémů kardiovaskulárního systému, ledvin a jater nebo některá další onemocnění, kdo jsou alergičtí na některou složku tohoto léku, vyloučit nelze logicky ani vzájemné ovlivňování se s účinky jiných léčiv, která dotyčný používá.
A proto je vždy záhodno se poradit s lékařem. Který se dotyčnému určitě nebude posmívat, že už sám od sebe nemůže. Protože i doktoři jsou jenom lidi a dříve či později to potká i je. Že budou mít svou ozdobu už jen pro ozdobu.

5 roky ago