Kdo si hraje, nezlobí

Každý tak trochu zůstáváme dítětem po celý život. Zábavu ocení nejen děti, ale i dospělí. Jaké herní konzole či počítače vám můžeme doporučit? Každý upřednostňuje jiná zařízení. Jeden tábor je proti hrám na počítačích preferující hraní na konzolích. Je jen na vás, k jaké straně se přidáte vy. Nebo nemusíte preferovat žádnou z nich a anarchisticky si vybírat hry na jakékoliv platformě se vám zlíbí.

jdeme na hru
Online zábava

Máte v okolí zapáleného hráče nebo ajťáka? Zkuste se s ním domluvit, zda by vám on sám nebo nějaký jeho kamarád nesestavil herní počítač. Je lepší poprosit někoho ze svého okolí, komu můžete důvěřovat, sdělí vám, jaký hardware by vám doporučil a následně by vám počítač i s radostí sestavil. Je to mnohem lepší než vyhodit peníze oknem u nějaké velké firmy, kde cena vystoupá do obrovských čísel nejen kvůli hardwaru, ale i samotné práci.
Je pravda, že na počítači lze stáhnout vše, co se vám zamane. Nové konzole to už zvládnout také, avšak v dřívějších dobách byly konzole odkázány na koupení dané hry, jejíž postup jste si museli ukládat na paměťové karty s omezenou pamětí. Občasný vztek, kdy se vám paměťová karta nějakým záhadným způsobem vymaže a vaše pracně dokončené hry jsou fuč, není nepotěšující.

ovladač Playstationu
Výběr je na vás

Předešlým tvrzením nechceme házet všechny konzole do jednoho pytle. Je na každém z vás co preferuje. Musíme však podotknout, že i samotné zakoupení konzolí a her není levná záležitost. Nejnovější Playstation 4 i po několika letech, co je nabízený na trhu, stojí více jak sedm tisíc korun. Nebo zkuste nejžhavější hit – virtuální realitu. Chyby spjaté s tím jsou neustále opravovány a samotné prožívání děje zdokonalováno. Bohužel i tato hračka nevyjde levně.
Naladili jsme vás na koupi nějaké z těchto hraček? Přesvědčte svoji partnerku, že je to dobrý nápad. Uvidíte, že vás po zahrání si pár her nepustí sednout za ovladač nebo klávesnici.

4 roky ago