Hodinka v jumpparku pro zdraví, radost, uvolnění a relax

Proč si objednat hodinu pobytu v zábavném parku, jehož koncepce staví na prostorné hale s pružnými plochami pro skákání? Pokud jste ještě nic podobného nezkoušeli, budete možná překvapeni, jaké možnosti se vám otevřou, a co dokáže lidské tělo, byť není trénované a na tento pohyb zvyklé. Co tedy můžete očekávat a proč jsou tyto atrakce v takové oblibě a jaký je ceník jump park zlicin.jumpark.cz.

jump park

Bezpečná zábava – u mnoha sportovních aktivit se můžete nebezpečně zranit, možná to znáte, co dokážou lyže na zasněženém svahu, závada na bicyklu, když se s ním řítíte do údolí, úder hokejkou do obličeje a podobné „chuťovky“. Na Big Air Bagu nebo ve freestyle aréně, kde je vše měkkoučké a vypolstrované, nic takového neočekávejte. Uvolníte se, zrelaxujete, a budete se tu hýbat tak, jak se vám chce, a na co si troufáte. Není třeba provádět akrobacii, stačí pouhé hopsání, jeho vliv na tělesné zdraví a psychiku již byl popsán v tolika článcích, pozitivně recenzován na mnoha webech a doporučován lékaři z oboru pediatrie, ortopedie a kardiologie.

skákání

Zdravé hubnutí – hubnout se dá různými způsoby, ale jen některé nepoškozují pohybový aparát. Většina sportů je pro osoby s nadváhou příliš bolestivá, nepříjemná a náročná. Po několika dnech běhání, joggingu a aerobiku a po pár lekcích v posilovně nadšení mizí a přichází útlum, deprese a úzkosti. Nic takového nečekejte ani na trampolíně, ani v Jumpparku Zličín. Rychle uvolněné hormony štěstí – endorfiny podpoří při každém výskoku krátký stav beztíže a brzy si uvědomíte, jak na vaše tělo působí výslednice sil gravitace, setrvačnosti a síly odrazu. Zároveň zjistíte, že čtvrt hodiny intenzivního hopsání se vyrovná hodině běhu na asfaltové silnici. Proto je také hodina strávená na atrakcích naprosto dostačující pro jakýkoli trénink nebo pouhé zábavné povyražení.

Netrpí klouby, chodidla ani páteř – skáče se buď ve speciálních neklouzavých ponožkách anebo naboso. Na pružném povrchu se ani u těch nejintenzivnějších cviků nenamáhají klouby tak, jako na tvrdém povrchu silnice nebo trávníku. Jediné zranění by mohlo přijít v okamžiku, kdy nedodržíte vhodné rozestupy a bezpečnostní pravidla v kontaktu s dalšími lidmi.

5 roky ago