Domácnost se stylovými schody

Od malička začínáme chodit a začíná pro nás být důležité kde a po jakém terénu chodíme. Například pokud jdeme do lesa, tak si nejspíš nevezmeme lodičky s podpatkem, ale botasky. Na pláž si zase bereme lehké boty, které se dají rychle sundat nebo zde chodíme bez bot. Na každý terén si bereme jiné boty. Někdo však zvládá chodit v jedněch botách na více terénů a také i událostí. Například takoví muži mohou chodit do práce v teniskách, do města také a na uvolněnější svatbu také. Zvládnou jít v jedněch botách na více míst a v ničem jim to nepřekáží. Hodí se jim na více míst. Dámy to mají naopak těžší, protože se snaží vypadat jako slečny, a tudíž ladí svůj outfit i s botami. Například na svatbu volí lodičky a šaty nebo kostým a šaty.

zimní obuv

Kromě toho, že chodíme po různých terénech v různé obuvi, tak v tento moment určitě nevíte přesný počet schodů, které jste vyšly. Schody jsou pro nás také velmi důležité. Dostaneme se díky nim výše a například domy mohou být více patrové. Existují paneláky a jsou díky nim více poschoďové domy, které nezabírají příliš místa do šířky.

točité schodiště
Schody jsou exteriérové a interiérové. Interiérové se nejčastěji nachází v panelácích, obchodních domech a v domcích, které mají patra nebo sklep. Pokud přemýšlíte o tom, že si postavíte barák, do kterého budete chtít zabudovat schodiště, tak máte na výběr z mnoha variant. Například schodiště KMK design najdete v mnoha variantách. Můžete si zvolit, zda budete chtít mít v domácnosti skleněné, točité, samonosné nebo jiný druh, který existuje. V dnešní době není už nic neobvyklého, když budete chtít, aby schodiště ladilo s ostatním nábytkem, nebo mělo styl, který máte rádi. Příkladem může být moderní skleněné schodiště, které se hodí do novostaveb. Nejméně prostoru zabere točené schodiště, které se vejde i do rohu místnosti.
Na návrh domácnosti a interiéru si každý může najmout specialistu – návrháře (designera), který Vám navrhne domácnost podle Vašich představ.

3 roky ago