Blackout – skvělá náhrada za žaluzie

Jste milovníky tvoření, šití a dalšího vyrábění? Potom zajisté znáte prima-obchod.cz. Jedná se o výborný e-shop který nabízí obrovské množství textilní galanterie, včetně flitrů, jehel, knoflíků, nápletů, popruhů, suchých zipů, špendlíků, šňůrek, tkaniček, pomůcek na pletení a háčkování, polotovary na tvorbu postaviček a zvířátek, nití, kovové galanterie, ale také například reflexní pásky a mnoho dalšího. Pro vaše tvoření Prima obchod nabízí bižuterní dráty, dřevěné korálky, nejrůznější nářadí a obrovské množství kamínků a korálků. Skleněné korálky, kuličky, rokajl. Výběr je neskutečný. Samozřejmostí je také bižuterie (náušnice, náramky, komponenty), módní doplňky, obaly a vybavení a také velké množství produktů pro tvoření a aranžování. Najdete zde nejrůznějších figurky, postavičky, drobné dekorace, květiny, rostliny, plstění nebo třeba peří.

závěs

Obrovskou nabídku má prima-obchod také v sekci metráž látek. Nabídka je opravdu široká. Samozřejmostí jsou základní látky jako bavlna, teplákovina, úplet, satén, riflovina, ale také méně časté látky jako koženka, semiš, kočárkovina, funkční materiály, neopren nebo třeba plenkovina. Velmi oblíbenou látkou a také velmi praktickou je blackoutová zatemňovací látka v metráži. Ještě jste o ní neslyšeli?

blackout

Blackout Prima-obchod je látka, která skvěle pohlcuje světlo a částečně i teplo. A právě díky tomu je přímo ideální na šití závěsů do všech pokojů. Látka je nabízená v nejrůznějších barvách včetně světlých barev. Díky tomu můžete získat ve svém pokoji téměř naprostou tmu, ale nemusíte k tomu použít tmavé těžké závěsy, které dávají pokoji poměrně smutný a tmavý vzhled. Blackout je velmi moderní látka, která získává oblíbenost opravdu velmi rychle. Hledáte alternativu za žaluzie? Chcete, aby vaše závěsy nejen skvěle bránily před světlem, ale také vypadaly dobře? V tom případě se podívejte na nabídku webové stránky e-shopu prima-obchod.cz a zajisté nebudete litovat.

2 roky ago