Bez ní je pracovna odpočívárnou


Tolik jste toužili po rodinném domě. Konečně se váš sen splnil a každý z členů rodiny má to, po čem dlouho toužil. Děti svůj samostatný pokoj, manželka novou prostornou kuchyni a vy menší pracovnu, kde máte klid na plnění náročných úkolů. Ačkoliv jste si pořídili velký psací stůl, nový monitor i pohodlnou židli, stále se vám pracovna nezdá dost pohodlná. Nemůžete přijít na to, co je v místnosti špatně.

led žárovka

Zaměřte se na osvětlení

Zkontrolujte si, zda máte v místnosti správné osvětlení. Nejde jen o jeho výkon, ale také o barvu světla a případně i úhel, pod kterým světlo dopadá na váš pracovní stůl. Do pracovny se nejlépe hodí zářivky, které mají bílé světlo. To podporuje naše soustředění a náš výkon. Světla se zabarvením do žluta jsou vhodná spíše do místností, které jsou určeny pro relaxaci. Tedy třeba vaše ložnice nebo obývací pokoj. Uvidíte, že se správným výběrem osvětlení se vám bude hned pracovat lépe.

V dílně bezpečně

Se stejnou pozorností s jakou budete vybírat zářivku do vaší pracovny, ji vybírejte i do vaší dílny. Nutnost správného osvětlení ve vaší dílně už není jen otázkou pohodlí, ale i otázkou vašeho bezpečí. Je třeba dobře vidět na jednotlivé nástroje i na každý z úkonů. Do dílny si zakupte hned několik zářivek a umístěte je na různá místa, podle potřeby, abyste si při práci nestínili.

svíčka v lampičce

S moderním typem osvětlení si nekupujete jen vysoký výkon a dlouhou životnost. Kupujete si i nový vzhled svítidel v elegantním designu. Vyberte si ze široké nabídky osvětlení pro všechny místnosti ve vašem domě. Dostatečné osvětlení u pracovního stolu ocení i vaše děti. Se správným osvětlením se jim studijní povinnosti budou plnit mnohem snadněji a můžete se těšit na hezkou odměnu rodičů, kterou jsou bezesporu výborné studijní výsledky vašich dětí!

Neváhejte s objednávkou, veškeré zboží zasíláme obratem!

7 roky ago