Bazén musí být dokonalý

Vědeckotechnický pokrok kráčí mílovými kroky vpřed. A to snad ve všech ohledech, záležitosti týkající se bazénů nevyjímaje.

Dnes už tak například víme nejenom to, proč je voda tu průzračná jako křišťál a tu naopak přímo hanebně kalná, ale máme povědomí i o tom, čím nám může být zaneřáděná voda na škodu. A také už jsme naštěstí odhalili tajemství, jak učinit, abychom měli naše bazény křišťálové jak studánka, kde nejhlubší je les.
blondýna v bazénu

A pyšní můžeme být i na to, kolik známe způsobů, jak zabránit vodě v kažení se. A jak těchto dovedeme bravurně využívat.

Dnes už dokážeme například vyrábět dokonalé síťky třeba i na teleskopických tyčích, díky nimž se podaří z vody odstranit napadaná a plovoucí nečistota daleko snáze a efektivněji, než jak by tomu bylo, kdybychom vytahovali ony plavoucí lístečky, lupínky a kdo ví, co všechno ještě, kus po kuse holýma rukama.
opalování u bazénu

Dnes už lidstvo dokáže vyrábět i přímo skvělé kartáče, jimiž se dají čistit stěny bazénu lépe než čímkoliv jiným.

Dnes už se staly naprostou samozřejmostí i bazénové vysavače, odstraňující nečistoty usazené až na samém dně bazénu.

Dnes už dokážou lidé vyrábět a používat i plachty, obyčejné stejně jako solární, jimiž se dají bazény chránit před spadem, a pokud už se do nich přece jenom nějaké ta nečistota dostane, ovládli i technologii filtrace, jež si poradí i s drobnějšími kousky nečistoty.

A protože se lidstvo neopomenulo vrhnout ani na „miniaturizaci“, ví se dnes i o existenci mikroskopických škůdců, kteří dokážou navzdory svým zanedbatelným rozměrům nadělat v bazénu pěknou paseku, a současně se podařilo vybádat i to, jak tyto téměř neviditelné nepřátele na celé čáře porážet.

Prostě jsme vyspělou civilizací, která už si umí poradit dokonce i s bazény a vodou. A protože jste součástí této vyvinuté civilizace i vy, .

Aby byla voda ve vašem bazénu vždy krásně čistá. Mějte vždy po ruce potřebné přípravky, které už se o všechno postarají za vás. U nichž stačí dodržet doporučené dávkování a je po starostech.

Tyto přípravky prostě musíte mít všichni.

I když vlastně ne všichni. Někteří lidé se bez nich i snadno obejdou. To ovšem jenom ti, kteří nemají bazén.

5 roky ago